Херсонська та Миколаївська області частково знеструмлені через атаки росіян (ОНОВЛЕНО)

Херсонська та Миколаївська області частково залишилися без електропостачання.

Зокрема, повністю знеструмлено Херсон. Про це заявив очільник міської військової адміністрації Ярослав Шанько. Без світла і обласний центр Миколаївщини.

Причиною стали атаки російських окупантів на енергетичну інфраструктуру півдня. Зокрема, за даними наших джерел, ворожі ударні безпілотники типу “Шахед” пошкодили лінію електропередач на території Миколаївської області.

Терміни проведення аварійних робіт поки що невідомі.

ОНОВЛЕНО о 10:50. Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що внаслідок атаки на енергетичну інфраструктуру знеструмлено Миколаїв та населені пункти Миколаївського та Баштанського районів. За його словами, енергетики вже працюють над відновленням.

Ілюстративне фото: shutterstock.com

Пов'язані записи

Проводила голосування під час псевдореферендуму в селі Станіслав: реальний вирок жительці Херсонщини

Суд оголосив вирок жінці, яка під час незаконного референдуму у 2022 році обходила будинки зі скринькою для голосування в селі Станіслав. Доведено, що у вересні 2022 року, під час тимчасової…

Подробиці
Окупанти з дрона вбили енергетика в Херсоні

Під час проведення ремонтних робіт у Херсоні загинув працівник енергетичної компанії – ворог скинув на чоловіка вибухівку з дрона. За інформацією пресслужби обласної прокуратури, це сталося 10 червня близько 13:40…

Подробиці