Херсонська спортсменка здобула 4 медалі на чемпіонаті з плавання

У Броварах завершився відкритий чемпіонат Києва з плавання серед спортсменів з порушенням слуху. У змаганнях брали участь найсильніші плавці з різних регіонів України.

Херсонщину на турнірі представила Анастасія Дитяткова вихованка ДЮМШІ та учениця Херсонського фахового спортивного коледжу.

«Вона виборола одразу чотири медалі: три золоті – на дистанціях 50 і 100 метрів батерфляєм, а також 200 метрів вільним стилем, і срібну – на 200 метрах комплексного плавання», – повідомили у Херсонській ОВА.

Також Анастасія посіла IV місце на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Фото: ХОВА

Пов'язані записи

Ілюзія «ситого» життя: як Кремль засипав грошима ТОТ Херсонщини, а отримав інфраструктурний та економічний колапс

Коли навесні 2022 року російські війська окупували лівобережну частину Херсонської області, пропагандистська машина Кремля увімкнула звичний наратив: «Росія тут назавжди, ми принесли стабільність і процвітання».  Для демонстрації цієї «стабільності» Москва…

Подробиці
На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці