Херсонська обласна рада оголосила про початок проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального підприємства «Оберіг». Відповідне розпорядження підписав голова Херсонської облради Владислав Мангер.
У документі йдеться, що до майбутнього директора КП були поставлені такі вимоги: вища освіта за спеціальністю «Право» та стаж роботи на керівній посаді більше п’яти років. До цього КП «Оберіг» керувала виконуюча обов’язки директора Лариса Цигульська.
Зазначимо, що дане комунальне підприємство займається допомогою військовослужбовцям і родинам загиблих учасників АТО, організовує тематичні заходи і сприяє військово-патріотичному вихованню молоді.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: