У Херсонській міській раді створили спеціальну комісію, яка займеться проведенням комплексної перевірки роботи управління естетики та зовнішньої реклами. Вона була створена після того, як у вищевказаному управлінні пройшла службова перевірка. Відповідне розпорядження підписав міський голова Володимир Миколаєнко.
Згідно із документом, перевірка розпочалась 30 вересня, а має закінчитися 2 грудня. Протягом цього періоду члени комісії мають перевірити такі напрямки роботи управління: організаційно-контрольна робота, діловодство, звернення громадян та депутатів, збереження архівних справ та використання бюджетних коштів. Також відомо, що комісія буде перевіряти роботу управління із 1 січня 2018 року по 1 вересня цього року
Вже п’ятого грудня результати комплексної перевірки мають бути надані на розгляд міському голові.
Тэги: