«Херсонобленерго» інформує споживачів, що на виконання Закону «Про ринок електричної енергії» відбулися зміни в термінах подачі показників електролічильників.
Аби уникнути розбіжностей у нарахуваннях за використану електроенергію та одержати рахунок за фактично спожитий обсяг, мешканцям Херсона та області необхідно зчитувати показники лічильника на перше число календарного місяця, та передавати їх з 1 по 4 число календарного місяця наступного за розрахунковим.
Раніше пропонували передавати дані з лічильників в останні дні поточного місяця.
Як зауважують в обленерго, споживачі мають можливість передати цю інформацію будь-яким із запропонованих та зручним для них способом:
– через онлайн-сервіс, зареєструвавшись в «Персональному кабінеті», або без реєстрації, на офіційному сайті АТ «Херсонобленерго» www.ksoe.com.ua;
– скористатися послугою в автоматичному режимі за телефоном: (0552) 316-316 (цілодобово);
– за телефонами кол-центру: (0552) 48-06-20 (тільки для Херсона), 0-800-500-629 (цілодобово) тощо.
Якщо споживач не передасть дані по електроенергії за розрахунковий період (або в разі неможливості отримання даних контролером), нарахування проведуть по середньодобовому споживанню.
Читайте також: Вскоре херсонцы будут платить за электричество двум энергокомпаниям









