Херсонку відзначили за внесок у запровадження інклюзії

Автор: Виталий Яшков 26 Янв. 2019 18:20

Під час Всеукраїнської конференції з інклюзивної освіти, що відбулася 25 січня в Києві, Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко вручили подяки громадянам, які активно допомагають дітям з особливими освітніми потребами. Зокрема, було відзначено діяльність однієї з громадських організацій Херсонщини. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Так, за активну співпрацю у питанні соціалізації дітей з особливими освітніми потребами та цінний внесок у запровадження інклюзивної освіти в Україні подяку отримала Ірина Ханнікова, голова ГО «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини».

Діяльність цієї організації визнано на міжнародному рівні. Проект «Інклюзивний простір дитячих мрій «Сонячний світ», поданий на участь у конкурсі «Кращі інклюзивні практики – 2018», обрано переможцем у номінації «Авторські проекти». Церемонія нагородження відбулася у жовтні 2018 року у Грузії в рамках Міжнародного фестивалю Інклюзивних практик «Долаючи кордони».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів