Дві золоті, три срібні та бронзову медалі завоювала наша землячка Єлизавета Мерешко в Лондоні на Чемпіонаті світу з параолімпійського плавання. Змагання відбулися на минулому тижні, де взяли участь близько 500 спортсменів з 40 країн світу.
Єлизавета Мерешко – вихованка Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 з 2001 року, заслужений майстер спорту України, член національної збірної команди України з параолімпійського плавання. Її тренер-викладач Елла Бенедик - Заслужений тренер України.
Зокрема, на цих змаганнях наша національна параолімпійська збірна команда з плавання стала першою за загальною кількістю медалей - 55 високих нагород, 17 з яких золоті.
Єлизавета стала чемпіонкою не вперше. У минулому році на Чемпіонаті Європи херсонка встановила 2 рекорди – рекорд Європи та рекорд світу на чемпіонаті Європи з параолімпійського плавання.
Тэги: