Упродовж січня–серпня 2019 року землевласники та землекористувачі Херсонської області перерахували 437,6 млн грн плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Це на 62,7 млн грн або на 16% більше від попереднього року.
Найбільше сплатили юридичні особи – 262,6 млн грн або 60% від загальної суми. Внесок громадян скромніший – 175 млн грн, або 40 відсотків.
Найактивніше скарбниці місцевих громад наповнювали підприємства та мешканці обласного центру – 84,3 млн грн, а також м. Нова Каховка – 33,0 млн гривень. Разом вони перерахували 27% плати за землю та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: