Автор: Аркадій Ліснічук 11 Сентября 2019 17:15

Херсон-241: день міста будуть транслювати онлайн

Вже цієї суботи містяни будуть святкувати 241-шу річницю із дня заснування Херсона. Весь день у різних локаціях будуть проходити святкові заходи. Цього року організатори святкування вирішили подбати й про тих, хто не зможе безпосередньо долучитися до святкування.

Так, всі святкові заходи, які будуть проходи у місті можна буде переглянути онлайн. Про це сьогодні у ході проведення прес-конференції повідомив проректор ХДУ Сергій Кузнєцов.

«Наші люди всюди. Ми хочемо, щоб до святкування, хоч й у такому форматі, долучалися наші земляки, які не зможуть відвідати святкові заходи», - говорить Кузнєцов.

Транслювати святкові заходи будуть у таких локаціях: вулиця Суворова, ККЗ «Ювілейний», Шевченківський парк та набережна по проспекту Ушакова. Також в онлайн форматі можна буде переглянути й святковий гала-концерт. Подивитися трансляцію можна буде у день святкування на сторінці «Херсон-241».

До речі, у цьому році його відвідають Сергій Бабкін, Андріана, Злата Огнєвіч та Ivan NAVI. У міській раді додали, що цього року принциповим критерієм при виборі артистів, які виступлять на гала-концерті стала мова, якою вони виконують свої пісні. Перевага надавалася україномовним або англомовним.

Читайте також: «Де, як й коли херсонці святкуватимуть день міста: повний перелік заходів»

Сергій Костинський: «Стратегічно ми повернемо Херсонську область, але на це потрібно терпіння, час і "холодна голова"»

Для жителів тимчасово окупованих територій відкрили цілодобову гарячу лінію

День 122. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Евакуація через Крим – досвід людей, які виїхали з Херсона та Мелітополя

Офіцер ЗСУ — про перший день війни на Херсонщині, бій на Антонівському мосту та прорив до Херсона