19 листопада 2019 року на Міжнародному Жіночому Форумі «Жінки України», що проходив в Одесі, голові Спілки жінок Херсонщини Ірині Ніколаєвій присвоєно звання регіональної амбасадорки миру WED OON.
Міжнародний Жіночий Форум ознаменувався долученням жінок-лідерок України до міжнародного руху «Дня жіночого підприємництв» Woman’s Entrepreneurship Day (WED).
Як відзначила Посол Миру з жіночого підприємництва WED OON Ольга Азарова, подія об'єднання активних українок з представницями провідних закордонних компаній має особливе значення для України:
"Дуже тішуся, що нас стає більше! Це історична подія, яка буде відправною точкою в інтеграції та співробітництві українських жінок з закордонними організаціями. Ваш 2020 рік під егідою WED OON буде навнений сенсом та великими проектами!", - зауважила Ольга Азарова на своїй сторінці в одній із соцмереж.
Захід проходив за участі авторитетних закордонних організацій, які зацікавлені в міждержавному розвитку економічних зв'язків.
Тэги: