Фіскали підтримують херсонських ІТ-спеціалістів

Автор: Виталий Яшков 23 Октября 2018 14:36

Вже у цю суботу – 27 жовтня з 9:00 до 20:00 у автосалоні «Авто Холдинг Херсон» за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41, відбудеться масштабна міжнародна конференція – IT DAY 3! Це знакова подія міста! Реєстрація на сайті: http://itday.kagency.ks.ua/#register

Організатори IT DAY – Катерина Шелдагаєва, Віталій Бєлобров та Анастасія Звягінцева – члени Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ» провели ще одну зустріч із начальником Головного управління ДФС у Херсонській області – Климом Ігорем Вікторовичем.

Поговорили про важливість заходу такого формату для економіки Херсонської області. Ігор Вікторович пообіцяв усебічну підтримку фіскальною службою ІТ-сфери у Херсоні і допомогу у легалізації трудових відносин з ІТ-спеціалістами, адже це, у свою чергу, дає гарантію фахівцям відчувати себе соціально захищеними.

IT DAY Kherson підтримують не тільки представники освіти, влади, а й професіонали із суміжних сфер, які мають безпосереднє відношення до ІТ-індустрії.

З програмою заходу можна ознайомитись на сайті: http://itday.kagency.ks.ua/#. Два потоки, спікери міжнародного рівня, гості із найпрогресивніших країн світу в ІТ-сфері: Ізраїлю та Швеції.

Секрети успішного бізнесу в ІТ-індустрії, поради щодо запуску стартапів, як грамотно вистроїти контент та PR-стратегію, та багато інших цікавих лайфкахів чекають на вас на заході.

 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів