Две жительницы Херсонщины чуть не умерли от менингита

В Херсонскую областную инфекционную больницу в тяжелом состоянии доставили 2-х женщин – из Херсона и Бериславского района.

У них заболевание, начинавшееся как «безобидный насморк», оказалось гнойным менингитом бактериального происхождения.

Как сообщает «Новый день», женщины могли умереть. Реабилитационный период продлится до лета.

Пов'язані записи

«Повернення пам’яті Херсона»: у Міністерстві закордонних справ презентували виставку викрадених експонатів

Виставка має назву «Повернення пам’яті Херсона. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах», її мета – нагадати про музейні експонати, які російські окупанти викрали з херсонського музею. Глядачами стали представники іноземного…

Подробиці
Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці