З початку цього тижня в поліцію звернулися четверо жителів області: Бериславського, Нижньосірогозького, Олешківського та Каховського районів. Всі вони постраждали від інтернет-шахраїв, втративши майже 60 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба ГУ поліції у Херсонській області.
Потерпілі на одному з сайтів знайшли оголошення про продаж дров з доставкою. Ціна була набагато нижчою, ніж в інших оголошеннях. Зв’язавшись із продавцями, ті вимагали обов’язкову передоплату. Заявники перерахували від 700 до 2000 гривень.
Щойно гроші надійшли на рахунки, продавці перестали виходити на зв'язок і оголошення видалили. Очікуваних опалювальних матеріалів заявники так і не отримали, гроші їм не повернули. За усіма фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».
Тэги: