Люди похилого віку та з обмеженими можливостями потребують додаткового піклування, допомоги та захисту. Зазначену думку підтримують і мешканці Нової Каховки, саме тому вирішили долучитися до Всеукраїнської акції під назвою «Милосердя».
Акція проходитиме з вересня по грудень. За декілька місяців працівники соціальних служб проведуть рейди будинків, де власне проживають особи. Це дозволить скласти загальну картину та визначитися з наданням соціальної допомоги.
Окрім матеріальної та соціальної допомоги, незахищені верстви населення пройдуть позаплановий, тобто додатковий медичний огляд, під час якого люди отримають корисні рекомендації, а за потребою й направлення на лікування.
Читайте також: «Повний портфелик»: херсонці зібрали до школи 49 діток
Тэги: