1-го жовтня до Херсона із концертною програмою «My old, but evergreen trio!» (Моє стареньке, але вічнозелене тріо!) завітає джаз-тріо Сергія Крашеніннікова. Також на концерт завітає спеціальний гість – відомий український піаніст Олександр Рукомийніков. Виступ музикантів пройде в палаці молоді та студентів (ДКТ).
Власне, сама концертна програма розпочнеться о 19:00 із привітання, поздоровлення та виступу гостей. Вже о 19:30 відбудеться розіграш джазових призів для глядачів та вручення іменних членських квитків джаз-клубу. Тільки о 20:00 розпочнеться концерт джаз-тріо Сергія Крашеніннікова.
Бронювання квитків та довідка за телефонним номером: 050-927-26-25.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: