Автор: Аркадій Ліснічук 12 Августа 2019 10:40

Для херсонських шкіл придбали нове навчальне обладнання

У Херсоні продовжують обладнувати навчальні заклади, щоб ті відповідали потребам «Нової української школи». Так, управління освіти Херсонської міської ради уклало договір на придбання дидактичних матеріалів для міських шкіл. Займеться постачанням навчального обладнання ФОП Лисаков Олександр. Загалом за 561 одиницю товару заплатять майже 380 тис. грн. Про це повідомляється на сайті державних закупівель «Prozorro».

Згідно із тендерною документацією, переможець торгів має доставити навчальне обладнання у міські школи до 31 жовтня цього року. Всього було придбано 367 наборів рахункових паличок, комплекти для вивчення письма - 127, колекція «Склад ґрунтів» - 50 та колекція «Корисні копалини та продукти їх переробки» - 47.

Зазначимо, що дидактичне обладнання використовують у навчальних закладах, щоб давати дітям нові знання у формі гри. Таким чином, предмети їм здаються цікавішими й легше вивчаються.

У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)

Окупанти в Херсоні змогли сформувати лише 3 школи та 10 садочків – педагоги відмовляються від співпраці

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі

Підтверджено ще одну ракетну атаку по Антонівському мосту