«Гривна» повідомляла, що у п’ятницю, 3 серпня, близько другої години ночі дитина пішла з дитячого табору у селі Красне Скадовського району. Поліція просила допомоги населення у пошуку 17-річної Вероніки Моторіної, яка буцімто вирушила додому у Дніпро.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, дівчину вже знайшли – вона благополучно дісталася домівки.
Зранку 3 серпня до місцевого райвідділу поліції звернулася директор оздоровчого табору і повідомила, що одна з відпочиваючих самовільно покинула дитячий заклад. А напередодні дівчина жалілась, що їй не подобається в таборі і вона хоче повернутись додому.
На пошуки втікачки був орієнтований особовий склад Скадовського відділення поліції та ювенальна поліція Херсонської та Дніпропетровської областей. Поліцейські опитали дітей з табору, водіїв рейсових автобусів, перевірили автовокзали Херсона та Дніпра.
Ввечері того ж дня з’ясувалося, що Вероніка самостійно добиралась до рідного міста декількома попутними автобусами.
Важко уявити, що могло статися дорогою з дівчиною. Адже з табору вона пішла глухої ночі – де вона перебувала до ранку? Та й в дорозі могло бути що завгодно, якби трапився нечестивий водій попутки…
А ще виникає питання – чому адміністрація табору не потурбувалася про належну охорону закладу? Адже відповідальність про безпеку дітей на час перебування у таборі несе його керівник…
Читайте також: Херсонцы – доброжелательны и отзывчивы. Почему же никто не остановил ребенка, который сам прошел по городу 5 км?!









