37 дітей з Одеси поїхали на оздоровлення до столиці Естонії

37 дітей з Одеси, які належать до пільгових категорій, вирушили на відпочинок та оздоровлення до столиці Естонії – Таллінна. Для багатьох із них ця поїздка стане можливістю хоча б на деякий час відволіктися від війни, знайти нових друзів і провести літо в безпечному середовищі.

Про це повідомив начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак.

Поїздка стала результатом співпраці Одеси з європейськими містами-партнерами та міжнародними партнерами. У мерії зазначають, що програми оздоровлення та відпочинку для українських дітей за кордоном продовжують розширювати.

Найближчим часом групи юних одеситів також мають відвідати німецький Майнц, польський Гданськ та литовську Клайпеду.

В Одеській МВА наголошують, що такі поїздки дають дітям можливість відновити сили, отримати нові враження та хоча б ненадовго відчути безтурботність дитинства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти переселенців з Херсонщини поїхали на відпочинок до екоферми на Одещині

Фото : Сергій Лисак

Пов'язані записи

Спортсмени з Херсонщини здобули 6 медалей на чемпіонаті України з академічного веслування

Спортсмени Херсонської школи вищої спортивної майстерності успішно виступили на чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років, який проходив у Києві. За підсумками змагань вони здобули 4 золоті…

Подробиці
На Херсонщині сапери розміновують дно річки Інгулець (ВІДЕО)

На Херсонщині триває очищення водойм від вибухонебезпечних предметів, які залишилися після бойових дій. Наразі водолази-сапери ДСНС працюють на річці Інгулець, де обстежують дно та шукають боєприпаси. Про це повідомили в…

Подробиці