Діснейленд у Новій Каховці: скільки атракціонів планують встановити у місті

Автор: Дарья Мельник 02 Мар. 2019 08:25

На черговому засіданні виконавчого комітету Новокаховської міської ради порушать питання про тимчасове сезонне використання території міста. Планується виділити земельні ділянки для встановлення тимчасових атракціонів і наметів з морозильними камерами. Вони будуть облаштовані для відпочинку мешканців та гостей.

Згідно з проектом рішення, на дитячому майданчику по проспекту Перемоги, в районі колишнього заводу «Сокіл», планують встановити дитячі атракціони та батути.. Власником міні-центру розваг є ФОП Олександр Рисич.

Ще один пересувний парк розваг, власником якого є ФОП Оксана Грицак, буде розташований на площі Сільських будівельників розмістять.

Також до міськради надійшла пропозиція встановити в місцях загального користування 20 холодильних ларів для продажу морозива та безалкогольних напоїв.

Власники пересувних магазинів та атракціонів зобов'язані забезпечити належний санітарний стан прилеглої території.

У випадку прийняття проекту рішення, вищевказані об'єкти будуть розташовані на території Нової Каховки з 1 квітня по 30 вересня.

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», нещодавно міський голова надав в оренду значну земельну ділянку на відкриття тимчасового парку розваг. Наразі він розміщений на площі Сільських будівельників, поряд з фонтаном.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів