Директор міського комунального підприємства «Херсонкомунтранссервіс» Павло Макейчик пішов у відставку. Декларацію перед звільненням він подав до НАЗК.
Зазначимо, що перед звільненням із керівної посади Макейчик був у відпустці. За словами депутата Херсонської міськради Віталія Богданова, на посту керівника його має замінити юрист підприємства.
У його декларації йдеться, що він володіє житловим будинком у Херсоні площею 64,3 квадратних метрів, який був придбаний у 2003 році за 23 тис. грн. Також нерухомістю, а точніше квартирою у Херсоні площею 42,6 квадратних метрів, володіє дружина Макейчика. Квартира була придбана у 2011 році за 34,2 тис. грн.
За 8 місяців на посту очільника комунального підприємства він заробив 194 тис. грн.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: