Отримати довідку, паспорт чи дозвіл у Центрі надання адміністративних послуг відсьогодні можуть жителі Чаплинської об’єднаної територіальної громади, а також громадяни, які проживають на тимчасово окупованій території Криму і особи, які переселилися з тимчасово окупованої території. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.
У ЦНАПі надаватимуть 150 адміністративних послуг у сучасних та комфортних умовах. У центрі знаходиться 6 віддалених робочих місць адміністраторів, які можуть обслуговувати 25 людей за годину.
Громада провела повну реконструкцію приміщення нового Центру. ЦНАП облаштовано для потреб людей з інвалідністю та встановлено дитячий куточок.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: