Попри значну модернізацію навчальних закладів Херсонщини, батьки вважають не всі зміни доречними. Одними з нагальних проблем, які їх турбують, є харчування та санітарний стан в їдальнях освітніх закладів. Адже за даними, школи нашої області отримують найменшу суму на обід учнів – з розрахунку близько 7 гривень в день на одну дитину. Неодноразово учні скаржилися на неякісні продукти, а також погане самопочуття після їх вживання.
Журналіст видання «Гривна» отримав відповідь на інформаційний запит від начальника ГУ Держспоживслужби у Херсонській області Сергія Шевченка стосовно перевірок санітарного стану шкільних їдалень.
«Що стосується перевірок їдалень, вони проводяться щоденно керівником закладу спільно з медиком. Співробітники Держспоживслужби виїжджають до шкіл лише на початку навчального процесу або за наявності батьківських скарг. Скажу відразу, звернення від батьків стосовно неякісного харчування протягом 2018 року до служби не надходили. А отже, позапланових перевірок ми поки що не здійснювали», - прокоментував Сергій Анатолійович.
Окрім санітарного стану їдальні, адміністрація навчального закладу та медпрацівник приділяють значну увагу якості отриманої продукції. До першочергової перевірки потрапляють молочка, м`ясо та риба. Відомо, що усі результати перевірки повинні заноситися до бракеражного журналу. Під час контрольної перевірки журнал надається співробітнику Держспоживслужби для детального вивчення та базового розуміння ситуації, що відбувається.