Через шахраїв жителі Херсонської області втратили більше 53 тисяч гривень

Жителі Херсонщини знову попадаються на гачок аферистів. Як повідомили в обласному управлінні поліції, правоохоронці зафіксували втрату понад 53 тисяч гривень жителів області через шахрайські схеми. 

Шахраї привласнили кошти 44-річної херсонки за схемою «родич просить у борг». Жінка отримала повідомлення з акаунта нібито сестри, яка просила терміново позичити гроші. Не перевіривши інформацію, заявниця перерахував 15678 гривень. Згодом дізналася, що соцмережі родички взламали й аферисти від її імені розсилали всім друзям та знайомим повідомлення з проханням позичити грошей.

Також до поліції звернулась 70-річна херсонка. Жінка розповіла, що їй зателефонував нібито працівник служби безпеки банку та розповів, що невідомі намагаються зняти кошти з її рахунку. Щоб запобігти цьому, необхідно надати дані картки для блокування. Після виконання всіх умов із карткового рахунку жінки шахраї зняли 14420 гривень.

За такою ж схемою втратив свої заощадження 55-річний житель Білозерки. З його банківської картки невідомі зняли 23700 гривень.

За усіма фактами поліція відкрила провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Пов'язані записи

У ССО України повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму

Сили спеціальних операцій України інформують про повне знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в тимчасово окупованому Криму. Про це йдеться у дописі від 23 червня на сторінці ССО у Threads: “Вибачте,…

Подробиці
У Миколаєві затримано двох підозрюваних в підпалі автівки військовослужбовця

Вночі 20 червня в одному з мікрорайонів Миколаєва було облито легкозаймистою рідиною та підпалено автомобіль Opel Astra, який належить військовослужбовцю. У злочині підозрюють двох чоловіків, про це повідомили на сторінці…

Подробиці