"Бумбокс" зіграють у Миколаєві та Херсоні

Автор: Дарья Мельник 06 Февр. 2019 16:13

Відомий український гурт «Бумбокс» завітає на Південь України, аби дати два концерти. Так, 15 лютого співаки виконають власні хіти в Миколаївському обласному будинку культури, а вже 16 лютого – в ККЗ «Ювілейний».

Для гастролей у лютому «Бумбокс» підготували програму, до якої потрапили матеріали за всі 15 років роботи. Окрім цього, вперше в Миколаєві та Херсоні - пісні з нового альбому "Таємний код". Ціни на квитки складають від 220 до 850 гривень.

Бумбокс – український гурт, заснований у 2004 році в Києві. Дискографія гурту нараховує п'ять номерних альбомів, один не номерний, альбом реміксів, один максі-сингл і два міні-альбоми. Пісні гурту такі, як: "Квіти в волоссі", "Вахтерам", "Поліна", "та4то", "Хоттабыч", "Наодинці", "Люди" стали хітами на всі часи.

У 2017-18 учасники гурту в підтримку міні-альбомів "Люди" і "Голий Король" відвідали з гастролями 15 країн світу й відіграли 117 концертів. Зараз гурт готує до випуску альбом "Таємний код", робота над яким проходить у Франції, Україні та США. Більш детально ознайомитися з творчістю гурту у соціальних мережах: ФейсбукЮтуб, Інстаграм.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів