Будівництво стадіону у Бериславі набуває скандального відтінку?

Автор: Аркадій Ліснічук 02 Августа 2019 14:55

Будівництво довгоочікуваного стадіону у Бериславі потрапило під приціл аудиторів, які здійснють перевірку використання бюджетних коштів на території Херсонщині впродовж 2018 – 2019 років. Нагадаємо, що вартість будівництва стадіону обійшлася бюджету в 78 млн грн. Про це повідомляється в попередньому аудиторському звіті.

В ході перевірки вдалося встановити, що компанія, яка отримала перемогу у тендері – ТОВ «ЕСГ-Україна», разом із тендерною пропозицією не подала висновок незалежної європейської лабораторії, щодо експертизи штучного покриття, яке буде використовуватися при будівництві стадіону. Тому аудитори вважають, що тендерна пропозиція даної компанії мала б бути відхилена.

Варто зазначити, що в іншого учаснику тендеру були в наявності відповідні документи, але вони встановили ціну аж на 12 гривень більше ніж у компанії без потрібних документів.

Також запитання виниклий й до підприємця, який здійснює технічний нагляд за виконанням робіт із будівництва стадіону – ФОП Мірошниченко. Так, Бериславська районна ДЮСШ імені Сергеєва уклала із ним договір на суму понад 1,1 млн грн, але це було зроблено із грубим порушенням Законодавства України, оскільки не було проведено процедуру відкритих торгів.

Спираючись на всі вищевказані факти аудитори стверджують, що в ході перевірки було виявлено порушень у сфері закупівель на 79,1 млн грн. Через всі вищеперераховані факти існує ризик неефективного використання бюджетних коштів.

Приєднуйтеся до нас:

День 350. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Від мінометного обстрілу Херсона постраждали 2 працівники водоканалу