За 7 місяців 2019 року підприємці-юридичні особи Херсонщини сплатили до Зведеного бюджету України 274 млн грн податку на прибуток. Про це повідомили у облуправлінні ДФС.
З них, до державного бюджету надійшло 88% або 242 млн грн від загальної суми платежу. Надходження податку перевищили минулорічний показник на 17% або 41 млн гривень.
У свою чергу, місцеві бюджети нашої області отримали 32 млн грн податку на прибуток. Цей показник на 6 млн грн перевищує суму надходжень аналогічного періоду минулого року.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: