Агропідприємства Херсонщини отримали 12,5 млн компенсації за 200 одиниць придбаної сільгосптехніки

Автор: Виталий Яшков 24 Октября 2018 17:34

В Херсонській області продовжується реалізація Урядової програми підтримки аграріїв за напрямком компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, 128 сільськогосподарських підприємств Херсонської області отримали таку компенсацію у сумі 12,5 млн гривень за придбані 200 одиниць сільгосптехніки та обладнання, (станом на 26.09.2018).

Нагадаємо, що підтримка надається для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 130 (зі змінами). Розмір компенсації  вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва у 2018 році становить  25%, а фермерським господарствам держава додатково надає компенсацію в розмірі 15%.

Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних до 1 грудня поточного року, подаються до 5 грудня поточного року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів. Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 грудня поточного року, подаються до 1 березня наступного року.

Варто зазначити, що у 2017 році за цією програмою 74 херсонських підприємства придбали 124 одиниці техніки та обладнання в рамках програми і отримали відшкодування на суму 9,7 млн грн. – це шостий результат по Україні.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів