Аграріїв Херсонщини запрошують на сільськогосподарську виставку

Автор: Дарья Мельник 28 Янв. 2019 14:25

З 26 по 28 лютого 2019 року в ККЗ «Ювілейний» відбудеться XVII міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південний Агропромисловий ярмарок «Фермер 2019». Організатор виставки – Херсонський виставковий центр «Експо-Центр» та Херсонська обласна державна адміністрація.

Експозиції демонструватимуть матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби рослин, сільськогосподарську техніку та запасні частини, послуги з транспортування, зберігання та упаковки продукції.

Херсонська область є лідером серед інших областей України з виробництва плодоовочевої продукції, що сприяє нарощенню з кожним роком експортного потенціалу. Тому з метою пошуку ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, збільшення прибутковості підприємств, встановлення бізнес - контактів, ознайомлення з інноваціями в рамках виставки відбудуться конференції, семінари, круглі столи.

27 лютого відбудеться конференція, організаторами якої вступає Департамент Агропромислового розвитку Херсонської обласної адміністрації. Експозиція виставки буде розташована як у середині залу, так і на відкритій площі ККЗ «Ювілейний».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів