З днем народження, Миколаїв! Як можна приєднатися до онлайн-святкування

З днем народження, Миколаїв! Як можна приєднатися до онлайн-святкування

Автор: Марина Поліщук 10 Сентября 2022 13:00

10 вересня миколаївці святкують День народження свого героїчного міста – Миколаєву сьогодні виповнюється 233 роки від дня заснування. 

«Миколаїв, ти – Герой! Ти вистояв! Далі більше», – таке привітання опублікував голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Цього року через постійні обстріли окупантами День міста в Миколаєві святкуватимуть в онлайн-форматі. Як саме – розповів начальник управління культури міськради Юрій Любаров.

«Відзначити День міста ми маємо. Цього року декілька днів поспіль будемо створювати святковий настрій в місті через встановлення бордів із привітаннями місту і містянам, буде лунати музика, пісні в публічних місцях. Але все буде з урахуванням тієї ситуації, в якій ми перебуваємо», – каже Юрій Любаров.

З нагоди свята в Миколаєві влаштують історичну онлайн-екскурсію «Місто-герой новітньої історії. Від кімерійця до українця». Організатори кажуть, що це екскурсія для миколаївців, які були вимушені виїхати й сумують за містом, та для миколаївців, які лишаються під обстрілами.

Захід відбудеться 10 вересня о 16:00 на платформі Zoom. Екскурсія безкоштовна, але необхідно було завчасно зареєструватися. Як кажуть організатори, місця на екскурсію розлетілися вмить.

«Бачимо, що багато людей, зокрема ті, які перебувають зараз в інших країнах, приєднуються до заходу. Приємно, що активно поширюють інформацію про екскурсію в соціальних мережах. Тому бачимо, що це актуально і гарний відгук», – розповіла Анна Ганжул, директорка «Агенції розвитку Миколаєва», яка проводить цей захід.

Окрім того, уже декілька тижнів у Миколаєві триває флешмоб. Представники різних закладів, установ, жителі міста, зірки естради та представники міст-побратимів записують відеопривітання. Усе це можна буде побачити онлайн у спецпроєкті «Миколаїв. Є життя».

«Тут є життя. У Миколаєві залишилися люди, працює громадський транспорт, народжуються діти, миколаївці ходять до бібліотек, навчаються дистанційно в школах, вишах. Навіть вдається артистам організувати в бомбосховищах маленькі концерти», – каже Юрій Любаров.

В онлайн-марафоні візьмуть участь міський голова, начальник обласної військової адміністрації, медики, військові, волонтери, артисти, співаки. Глядачів чекають народні пісні, музика та привітання.

Марафон «Миколаїв. Є життя» триватиме з 18:00 до 21:00.

«У програмі – 3 локації: гостьова студія із запрошеними гостями, концертний майданчик, де виступатимуть миколаївські артисти з власними та народними піснями. Третя локація створена так, щоб всі охочі, у режимі реального часу, також могли долучитися до урочистостей та привітати Миколаїв з Днем міста», – розповідає продюсерка «Суспільне Миколаїв» Катерина Лисюк

За її словами, упродовж всього спецпроєкту містяни та всі українці можуть залишати свої привітання з днем народження Миколаєва на Facebook-сторінці «Суспільне Миколаїв, під трансляцією.

Подивитися трансляцію можна буде 11 вересня на Facebook-сторінці та YouTube-каналі «Суспільне Миколаїв». 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів