У Херсоні знову скорочують комендантську годину

У Херсоні знову скорочують комендантську годину
Автор: Євген Веселов 18 Мар. 2023 15:05

Відсьогодні, 18 березня, комендантська година знову буде з 19:00 вечора до 6:30 ранку.

Як ідеться в повідомленні Херсонської МВА, для захисту цивільних громадян та з метою проведення стабілізаційних заходів на деокупованій території населених пунктів Херсонської міської територіальної громади начальник військової адміністрації Роман Мрочко підписав відповідний наказ щодо запровадження комендантської години.

Згідно з ним до 17 березня (включно) 2023 року встановлено комендантську годину з 17:00 до 6:30. З 18 березня - з 19:00 до 6:30.

На території, де запроваджено комендантську годину, забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів.

Нагадаємо, на Херсонщині з 13 березня посилювали комендантську годину. По 17 березня включно жителям правобережної частини області було заборонено виходити з дому з 17:00 до 6:30. Про це повідомляв голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін. За його словами, надійшла інформація про можливе перебування на території Херсона диверсійно-розвідувальних груп ворога.

Приєднуйтеся до нас:

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Краєзнавчий музей викопує заховані археологічні знахідки