Автор: Євген Веселов 05 Июня 2022 12:53

У чому херсонці в тимчасовій окупації шукають розраду

Важко, страшно, неспокійно – це все відчувають херсонці, які майже з перших днів повномасштабної війни опинилася у тимчасовій окупації.

Вся Україна та світ підтримують херсонців, а мешканці міста також знаходять для себе розради, які рятують їх в окупації. Своїми емоціями вони діляться у Фейсбуці…

Ось, наприклад, херсонка пані Ніна хизується власноруч вирощеним перцем: «Перчик! Намагається вийти на другий сезон! А може й вийде! »

Пані Олена з радістю ділиться красою троянди з власного саду: «Ні що нас у житті не зможе вибити з сідла!... Херсон... життя триває)))»

А ще одна херсонка вже давно чекає на врожай яблук: «Попри повну невизначеність, помічена позитивна тенденція. Як Бог дасть, будемо з абрикосами. А може ще й з яблуками. Головне - будьмо!»

А ще херсонці відчайдушно вболівають за нашу збірну по футболу та ЗСУ! Навіть в умовах відсутності зв’язку, знаходять можливість подивитись ігри, або принаймні світлини та почитати коментарі. Перемоги нашої команди надихають: «Вболівальники на трибунах скандують: «ЗСУ! ЗСУ!», - пише Микола на своїй сторінці.

Херсонці – найкращі!