Поліцейський живе в підвалі свого зруйнованого будинку в селі на Миколаївщині й допомагає людям

Поліцейський живе в підвалі свого зруйнованого будинку в селі на Миколаївщині й допомагає людям

Автор: Марина Поліщук 18 Августа 2022 08:00

«На початку війни мені пропонували евакуюватися в більш безпечний регіон, оскільки була загроза окупації території громади ворогом. Але я прийняв рішення, що залишуся там, де живу, і до останнього буду захищати свою землю»

Так говорить капітан поліції Денис Фільєв, який відмовився від евакуації і продовжує служити в рідному селі Галицинове, що поблизу Миколаєва.

Села Галицинівської територіальної громади знаходяться недалеко від лінії фронту та майже щодня потерпають від ворожих обстрілів. Окупованими виявилися сусідні громади Херсонської області, що поставило перед поліцейським нові виклики, повідомляє в соцмережі сторінка «Поліцейські офіцери громад у Миколаївській області».

Денис Фільєв разом із напарником неодноразово супроводжували евакуаційні колони зі зруйнованих росіянами сіл. Бувало й так, що самі вивозили громадян на службовому автомобілі.

Досить часто доводилося вмовляти місцевих жителів евакуюватися, особливо літніх людей, які не хотіли залишати господарство й домашніх тварин навіть під загрозою загибелі.

У результаті ворожих обстрілів був пошкоджений службовий автомобіль поліцейського, уламком розбило скло. Будівля, в якій знаходилася поліцейська станція, повністю зруйнована. Більш того, один із вибухів пошкодив і будинок самого Дениса.

Евакуювавши сім'ю, він переобладнав підвал будинку – там тепер і живе. І продовжує виконувати свою роботу, бо потрібен місцевим жителям і завжди прийде на допомогу в разі потреби.

А таких справ чимало!

Оскільки в селах магазини припинили роботу, звичною справою стала доставка гуманітарної допомоги: хліба, води, продуктів харчування і медикаментів.

Стали в пригоді знання з медичної допомоги, які Денис отримав під час навчання в рамках підготовки поліцейських офіцерів громади. Після обстрілу його рідного села Галицинове він одразу відправився на об'їзд території, і не дарма.

Виявилося, що в результаті вибуху дідусь, який жив на околиці села, отримав осколкове поранення ноги. Поліцейський наклав турнікет, чим зупинив кровотечу. І повіз потерпілого на зустріч кареті швидкої.

За нинішніх обставин допомога пораненим стала для капітана поліції буденною справою.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів