Огляд ринків Херсона та ціни на овочі станом на 24 травня

Огляд ринків Херсона та ціни на овочі станом на 24 травня

Автор: Ганна Власенко 25 Май 2023 11:50

Наприкінці травня в Херсоні ринки завжди були наповнені молодою хрумкою городиною. А прилавки з капустою, картоплею, огірками та іншими овочами в цю пору року були прикрашені ще й яскравою та ароматною полуницею. Який наразі стан справ з овочами та улюбленою багатьма ягодою на херсонських ринках?

Багатьом, хто приїздить сьогодні до Херсона на кілька годин або днів, може здатися, що місто – напівживе, адже на вулицях не надто багато людей та автівок. Але це хибне враження!

Попри те, що чимало херсонців тимчасово виїхали в безпечні місця, місто живе й дихає на повні груди. Підтвердження тому – ринки.


На одному з херсонських ринків. 24 травня 2023 р.

ОГЛЯД МІСЬКИХ РИНКІВ

Ось що розповіла «Гривні» херсонка Світлана, яка нещодавно повернулася додому з Миколаєва, де жила останні 6 місяців:

«За кілька днів після приїзду додому мені вдалося побувати на трьох місцевих базарах: у Північому мікрорайоні, у Шуменському та в мікрорайоні Корабел. До речі, саме на Острові я проживаю.

На мій погляд, найбільше людей – продавців та покупців – зараз на Шуменському ринку. Тут продається все: м’ясо, риба, овочі, молочка. Також на цьому ринку чимало точок із продажу взуття, одягу, різних побутових предметів, розсади та різних рослин, насіння. Звичайно, є чимало закритих поки що торгових точок. Але в очі кинулася кількість покупців – їх багато! І це не може не тішити.

На ринку «Північний», що по проспекту 200 років Херсона, теж не пусто. В павільйоні торгують з десяток продавчинь з овочами. Також працюють точки з напоями, ковбасами й сирами, продають сезонний одяг та взуття. Покупці, звісно, є і тут, адже район чималенький. Але їх не багато. Може, тому, що цей ринок – не єдина торгова локація, адже буквально через дорогу є стихійний ринок на пішохідній зоні.

Найбільш сумна картина на острівському риночку. Тут і продавців негусто, і покупців по пальцях рук порахувати можна. Але це не дивно, адже Корабел – один із найнебезпечніших районів Херсона».


Ціни на херсонських ринках 24 травня 2023 р.

ЦІНИ НА БАЗАРАХ ХЕРСОНА

Щодо цін на овочі, зелень та ягоди на херсонських ринках, то в цьому році як минулорічний врожай, так і молода продукція – задоволення не із дешевих. За словами Світлани, ціни майже не відрізняються від миколаївських.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми скучили навіть за нашим хлібом!» – смачні спогади переселенців про Херсонщину

Отже, станом на 24 травня борщовий набор зі «старих» овочів на ринках Херсона має такий цінник (за кілограм):

- буряк – 5-15 грн;

- картопля – 12-20 грн;

- цибуля – 50-70 грн;

- морква – 40-70 грн;

- капуста – 20-60 грн.


Ціни на херсонських ринках 24 травня 2023 р.

Вартість овочів нового врожаю теж кусається (ціни вказані за кілограм):

- капуста – 60-65 грн;

- картопля – 45-80 грн;

- огірки – 75-90 грн;

- кабачки – 70-85 грн;

- редиска – 50-60 грн;

- зелена цибуля – 10-20 грн за пучок.


Ціни на херсонських ринках 24 травня 2023 р.

Ну й про полуницю кілька слів. Її сьогодні на херсонських ринках не так багато, як, до прикладу, минулого року, каже Світлана. І це зрозуміло.

«Але все-таки полуничка є. Вона смачна, ароматна, і херсонці не відмовляються поласувати весняною ягодою», – додає жінка.

Щодо вартості, то все залежить від сорту та розміру ягоди. Найдешевша 24 травня була по 70 гривень за кілограм, найдорожча – 130 гривень за кіло. Але сезон полуниці набирає обертів, тож невдовзі ціна може значно знизитися.

На головній світлині: один із ринків Херсона, 24 травня 2023 р. Усі фото надані херсонкою Світланою

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: