Миколаївські волонтери везуть фуру буржуйок у прифронтові села Херсонщини

Миколаївські волонтери везуть фуру буржуйок у прифронтові села Херсонщини
Автор: Ганна Власенко 18 Мар. 2023 11:53

Спільно з міжнародними партнерами волонтери громадської організації «Сталеві мурахи» привезли до Миколаєва 670 буржуйок. Їх виготовили на заводі у Фінляндії. Частина з пічок залишиться в місті, решту відправлять на Херсонщину.

«Буржуйки вже в Миколаєві й завтра їдуть на Херсонщину. Дякуємо нашим фінським благодійникам та тим, хто донатив на пальне, шукав машину, вантажив та просто переживав за справу. Фура буржуйок! 670 штук! Всі поїдуть в прифронтові села!»повідомляється 17 березня на сторінці громадської організації «Сталеві мурахи» у соцмережі.


Пічки готові їхати в Україну. Фото: Facebook/Alexander Ukhmanovsky

Гроші на вантаж та власне буржуйки збирали у Фінляндії. Від початку ініціативи до моменту, поки вантаж прибув до України, минуло близько трьох місяців. 620 буржуйок 18 березня відправлять на Херсонщину.

«Це значний вантаж, призначений для військової адміністрації Нової Каховки. Це цілий район. Частина його деокупована, по нашу сторону Дніпра. А частина, саме Нова Каховка, знаходиться під окупацією. Проблема жителів на цих територіях полягає в тому, що коли росіяни відступають, вони знищують всю інфраструктуру. Тобто там немає ні водопостачання, ні електрики, ні газопостачання», — зазначив у коментарі «Суспільному» Олександр Ухмановський, волонтер громадської ГО «Сталеві мурахи».


Буржуйки в Миколаєві. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Інші 50 буржуйок відвантажили у волонтерському хабі «ДОФ». Загальна вартість цього проєкту склала 300 тисяч євро. За словами волонтера Володимира Алексєєва, частина цих буржуйок залишиться в «ДОФі» для потреб Миколаївської області. Волонтери часто їздять до деокупованих громад. Тож більшість цих буржуйок поїде туди.

Знімок на обкладинці: відвантажування буржуйок для Херсонщини. Фото: Facebook/Alexander Ukhmanovsky

 

Приєднуйтеся до нас:

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Колаборанти Новоолександрівського ліцею Нижньосірогозької громади похизувалися «здобутками» на росТВ