Херсонка створила серію картин про красу українських дівчат
Ольга Мітелка

Херсонка створила серію картин про красу українських дівчат

Автор: Суспільне 28 Августа 2022 14:13

В окупованому Херсоні 22-річна студентка магістратури ХНТУ Ольга Мітелка почала серію своїх робіт про красу українських дівчат. Художниця розповіла, малювала на полотні, яке на день народження в березні подарували їй батьки.

За словами Ольги, перша картина з колекції має назву "Україночка". Її дівчина не змогла вивезти її з собою з окупованого Херсона.

Наступну картину дівчина написала в Івано-Франківську. Її назва "Пристріт на москаля". Саме ця картина поїхала з художницею до Польщі. Образи мами з дитиною народилися від сильних емоцій після ракетного удару по Вінниці, розповіла Ольга.

"Малювати я почала змалечку. І моя мама завжди згадує історію з дитинства, коли вона приносила мені олівці шести кольорів, а я дивилася на неї поглядом, сповненим нерозуміння, тому що шести кольорів було мені замало", - каже художниця.

Перша проректорка ХНТУ Марія Артеменко розповіла - з Олею Мітелкою працювала кілька років на кафедрі дизайну одягу.

У проєктах творчої студентської спільноти, говорить жінка, Ольга часто брала участь як авторка та модель.

"Вона дуже привітна, відкрита та активна. В Олі багато жіночих образів - і матерів, і молодих дівчат. Звичайно, вона привертає увагу саме до одягу - це її специфіка професійної підготовки", - говорить перша проректорка ХНТУ.

За словами Марії Артеменко, Ольга Мітелка - яскрава представниця активної молоді, яка створюватиме нову Україну.

Фото: Ольга Мітелка

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів