Армія відновлення. Громади Бериславського району запрошують на роботу

Армія відновлення. Громади Бериславського району запрошують на роботу

Автор: Марина Поліщук 25 Мар. 2023 10:50

У територіальних громадах Бериславського району розпочали набір працівників для суспільно-корисних робіт. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив начальник Бериславської РВА Володимир Літвінов.

«На сьогодні ми маємо дві армії: одна захищає Україну на фронті, інша – працює. І всі ті, хто своєю працею також наближають нашу Перемогу, складають «Армію відновлення». Люди, які з різних причин залишилися без роботи, можуть долучитись до цієї армії через виконання суспільно-корисних робіт з відбудови країни», – зазначив Літвінов.

Зокрема, у 7 територіальних громадах Бериславського району прийняті розпорядження начальників місцевих військових адміністрацій про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану. Ідеться про Бериславську міську, Великоолександрівську селищну, Борозенську сільську, Кочубеївську сільську, Нововоронцовську селищну, Тягинську сільську, Новорайську сільську військові адміністрації.

«На сьогоднішній день до бази Херсонської обласної служби зайнятості внесені 37 робочих місць-пропозицій суспільно-корисних робіт та розпочато роботу щодо підбору працівників у тісному партнерстві з керівниками територіальних громад, які володіють інформацією про жителів громад з-поміж тих, хто повернувся додому й потребує працевлаштування», - написав начальник Бериславської РВА.

Оплата за такі роботи здійснюється державою на рівні мінімальної зарплати, яка з жовтня складає 6700 гривень.

Тим, хто бажає долучитися до робіт, пропонують телефонувати на гарячу лінію Бериславської філії обласного центру зайнятості:

- (093) 56-78-405,

- (050) 22-53-266,

- (098) 37-00-762.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Оголошено вироки ще двом колаборантам – жителям Станіслава та Правдиного

«Ми вдягали вишиванки і "вишивали" перед окупантами – мозолили їм очі». Історія спротиву херсонки

Полуницю з окупованої Нової Каховки везуть у Рязань

Юрій Антощук: «Херсонщина довгий час буде максимально депресивним регіоном. Сподіваюся, що помиляюся» (інтерв’ю)

Дмитро Ярош: «Агент ГУР обіймав високу посаду в окупаційній адміністрації Херсонщини і був біля Сальдо»