10-річна школярка з Херсона пише картини та допомагає ЗСУ

10-річна школярка з Херсона пише картини та допомагає ЗСУ
Автор: Ганна Власенко 16 Мар. 2023 18:20

Карина Балог – десятирічна херсонська школярка. Її живописні роботи виставили на аукціон, який організували на підтримку Збройних сил України. Одну з картин уже продали за 1350 гривень.

Як повідомляється на сторінці управління освіти Херсонської міськради у Facebook, маленька художниця навчається в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 в 4-г класі з інклюзивною формою навчання. Сім'я дівчинки була вимушена покинути рідний Херсон. Наразі родина перебуває в місті Хмельницький.

Незважаючи на всі негаразди та велику відстань від рідної домівки, мама, тато й донька не залишаються осторонь і допомагають нашим воїнам. Сім'я познайомилася з волонтерами із Шепетівки й допомагає рідній армії.


Херсонська школярка Карина Балог та її картина. Фото: Facebook/Управління освіти Херсонської міськради

Карина, ще змалечку цікавилася малюванням. І наразі в її доробку – багато малюнків, пов'язаних з подіями сьогодення. Волонтер Руслана Рябцева запропонувала дівчинці взяти участь в аукціоні на допомогу ЗСУ.

За одну з картин Карини Балог за допомогою лотереї вже зібрано 1350 гривень, які перераховано на потреби української армії. На аукціоні знаходяться ще декілька робіт дівчинки. У недалекому майбутньому ім’я Карини запишуть у книгу для маленьких волонтерів України.

Приєднуйтеся до нас:

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Краєзнавчий музей викопує заховані археологічні знахідки