Нові зарплати військовослужбовцям

Автор: 28 Декабря 2017 15:44

Уряд збільшив оклади військовослужбовців із 1 січня 2018 року.

Тепер оклад військових буде залежати від прожиткового мінімуму. Тобто зар-плати не потребуватимуть ручного управління, а будуть індексуватися автоматично.

Крім того, зростуть оклади за військові звання. Зокрема за звання «солдат, матрос, рядовий» (крім строковиків) будуть платити не 30 (як зараз), а 560 гривень, за «майора» –1420 гривень. Ще більше отримає генерал – 1870 гривень.

Ще одне нововведення – виплата одноразової допомоги військовослужбовцям, які підписали свій перший контракт. Закладена сума – від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Зокрема рядові отримають 14 тисяч гривень, сержанти та старшини – майже 16 тисяч гривень, а офіцери – більше 17 тисяч гривень.

Водночас збережено основні виплати військовослужбовцям. Також збільшено винагороду військовослужбовцям за безпосередню участь у зоні проведення АТО. З нового року військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, винагорода буде виплачуватись у розмірі не менше 10 тисяч гривень, а військовослужбовцям, які виконують завдання в інших місцях проведення АТО, не менше ніж 4,5 тисячі гривень.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів