Відомий письменник навчав херсонських школярів творити вірші

Автор: Мирослава КОШКИНА 10 Февр. 2019 19:00

Нещодавно в Херсонській школі №16 в теплій атмосфері відбулась творча зустріч з відомим письменником та художником  Анатолієм Кичинським.

Педагоги, учні, батьки мали прекрасну нагоду поспілкуватися з видатним творцем Херсонщини, творчість якого  діти будуть вивчати на уроках літератури рідного краю.

Присутні з увагаю слухали його захопливі вірші, та розповідь про творчий шлях митця.

Окрім того, Анатолій Кичинський провів з учнями школи майстер-клас із творення поезії. Дітям дуже сподобалось складати вірші разом з відомим майстром слова.

Наприкінці заходу письменник подарував школі одну із своїх книжок «Жива і скошена тече в мені трава», до якої увійшли найкращі його вірші з усіх попередніх збірок, а також найновіші поезії.

Вразили всіх присутніх на заході і фотокопії картин митця, які він теж подарував навчальному закладу.

За словами учнів, незабутнє спілкування з видатним поетом було по-домашньому теплим і надихаючим.

Зазначимо, що Анатолій Кичинський – член Національної спілки письменників україни та Асоціації українських письменників, лауреат літературних премій ім. Павла Усенка, Бориса Нечерди та Національної премії україни ім. Т.Г.  Шевченка, лауреат фестивалю «Слов’янські обійми», володар Міжнародної літературної премії «Летюче срібне перо», а також нагороджений медаллю «Незалежність України» Міжнародною Академією Рейтингових технологій «Золота фортуна».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів