Волонтер із Франції влаштував свято для дітей прифронтового Херсона (відео)

Волонтер із Франції влаштував свято для дітей прифронтового Херсона (відео)

Автор: Іван Підлісний 04 Июня 2024 18:30

З початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну мільйони дітей опинилися в жахливих умовах. Херсонська малеча пережила ще й окупацію. А сьогодні вони в постійній небезпеці через обстріли з тимчасово окупованої території.

Але попри такі складні умови волонтерам вдається влаштовувати свято для дітей. Війна в Україні надихнула на допомогу саме малечі французького волонтера та фокусника Вінсента Келлі. Днями він приїхав із магічною шоу програмою до прифронтового Херсона, щоб подарувати дітям свято.

Допомагати українцям Вінсент Келлі розпочав з самого початку повномасштабного вторгнення ворога. Спочатку він допомагав нашим біженцям у Європі. Зокрема, із забезпеченням харчування. Згодом додалося проведення саме розважальних програм для дітей з України.

«Я почав допомагати українцям, коли почалась війна. До того я не так багато знав про Україну. Лише Сергій Бубка та Шевченко, і все. Але чим більше я допомагаю, тим більше розумію, що закохався в країну та людей. Ось чому я сьогодні в Україні. Я приїхав у Херсон, щоб робити магічні шоу для дітей тут, у Херсоні, на Херсонщині. Я зробив близько 20 вистав для дітей у бібліотеках, в селах. Це магічні шоу, з гумором. Клоунська магія. Це клоунада та магія одночасно», - каже волонтер

На Херсонщині Вінсент презентував свою магічну шоу-програму для дітей у Херсоні, Благодатному, Чорнобаївці, Петрівці, Сонячному та Богданівці. В обласному центрі виступ відбувся у мультипросторі «Крила», який організувала благодійна організація Крила Фундейш. Як це було — в сюжеті на Youtube-каналі «Незламний Південь».

Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України”, Ouest France та WAN-IFRA в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів