Відбудова Посад-Покровського: як живе село, яке окупанти майже повністю стерли з лиця землі (відео)

Відбудова Посад-Покровського: як живе село, яке окупанти майже повністю стерли з лиця землі (відео)

Автор: Юрій Лобачов 13 Апр. 2024 15:30

Село Посад-Покровське Херсонської області довгий час було фронтовим. Внаслідок російської агресії тут майже не лишилося вцілілих будинків. Сьогодні населений пункт перетворився на великий будівельний майданчик.

За словами помічниці старости Лариси Соколової, ті будинки, які вціліли під час активних бойових дій, продовжили руйнуватися через постійні російські обстріли. 

"Тут були бойові дії. Прилітали різні гради, ракети, авіаудари і керовані бомби, фосфорні. Якщо, коли ми приїхали, стан будинку був один, то наразі йде руйнація стін. Кожен будинок пошкоджений", - каже Лариса Соколова. 

Лише 5 будинків було майже повністю відбудовано волонтерськими організаціями. Інші - знаходяться на стадії фундаменту. На момент знімання відео в Посад-Покровському процес будівництва було призупинено. За словами місцевих жителів та представників старостату, пов'язано це з відсутністю фінансування, яке обіцяли відновити найближчим часом. 

Майже не постраждала від російської агресії будівля сільської амбулаторії, де наразі завершується ремонт. 

Як триває відбудова Посад-Покровського та з якими проблемами стикаються місцеві жителі, які повернулися до рідного села, дивіться у відео журналістів видання "Гривна" на Youtube-каналі "Незламний південь".

Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України”, Ouest France та WAN-IFRA в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів