У Херсоні почали встановлювати таблички з новими назвами вулиць, на черзі – зупинки

У Херсоні почали встановлювати таблички з новими назвами вулиць, на черзі – зупинки

Автор: Євген Веселов 18 Апр. 2024 08:00

Працівники закладів культури Херсона вирішили за власний кошт замовити та розмістити на будівлях, які знаходяться на перейменованих вулицях, нові адресні таблички.

«Прагнемо презентувати жителям нові назви вулиць, популяризувати їх, щоб вони заходили в наше життя», – прокоментувала «Гривні» ініціативу працівників культури начальниця міського управління Світлана Думинська.

Пані Світлана зазначила, що херсонцям не варто хвилюватися – перейменування їм нічого не коштуватиме. Заміною адресних табличок буде займатися міська влада, але точно не зараз, а коли буде безпечно. Наразі фінансування з бюджету потребують більш нагальні питання.

Натомість очільниця міського управління культури каже, що на засіданні координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Херсонській міськраді внесли пропозиції щодо популяризації нових назв топонімів Херсона. Треба, щоб люди до них звикали, щоб вони були на слуху та на виду. Зокрема, пропонується, щоб у тролейбусах під час оголошення зупинок звучали нові назви, а також самі зупинки на перейменованих вулицях були відповідно позначені.

«Наші пропозиції підтримав начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко», – розповіла Світлана Думинська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонщина – серед лідерів областей за кількістю вулиць, які ще треба перейменувати в межах деколонізації

Фото: Фейсбук/Світлана Думинська

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів