На каву — до херсонської школи та холодильник для учнів: грудневі жнива управління освіти

Автор: Євгенія Вірлич 06 Апр. 2020 15:02

Наприкінці 2019 року херсонське управління освіти здійснило кілька цікавих закупівель: цікавинка деяких — у формулюваннях, інших — в самій закупівлі. В головне: всі відбулись у грудні, за кілька днів до кінця року. Такі собі «грудневі жнива»: закупівлі, які здійснюються швидко наприкінці бюджетного року, адже залишки коштів повертаються в бюджет, якщо їх не використати.

Холодильник для учнів

У даній закупівлі цікаво наразі лише формулювання: не холодильники для класів, шкіл чи потреб учнів, а саме для учнів. Вартість холодильника становила 22 500 грн. Придбали його для школи №48 — там навчаються діти із особливими освітніми потребами. Також у договорі на придбання не зазначили марки холодильника, отже, дізнатись, що це за холодильник і чи не придбали його за завищеною ціною, можна дізнатись лише за допомогою запиту на інформацію. Запит ми відправили.

Кавомашина для школи

Для цієї самої школи №48 придбали також і кавомашину, причому у того самого постачальника, що і холодильник — ФОП Тупчієнко А.В. А в призначенні також написано «для учнів спеціалізованих класів».

 007.org.ua

 

До речі, саме у цьому закладі була скасована закупівля на організацію харчування. Через скаргу до Антимонопольного комітету тендерний комітет закупівлю скасував:

Але дане скасування відбулось 24 січня 2020 року, а прибори для приготування їжі, включно із кавомашиною, придбали ще в грудні. Навіщо це закладу, який планував і завжди закуповував послуги з організації харчування, ми поцікавились за допомогою запиту на інформацію.

Що нам відповіли

Відповіді на запити надійшли вчасно і у повному обсязі. Що ж нам відповіли в управлінні освіти? Підемо за порядком.

Подібні моделі ми віднайшли за широким спектром цін: від 20 до 28 тисяч гривень. 

Тепер щодо мультиварки та кавомашини. Побутові прилади придбали для учнів із особливими освітніми потребами: таким чином проходять заняття із соціально-побутового орієнтування. 

А ось вартість придбаних товарів:

На сайті Delonghi ми подивились вартість кавоварки: наразі вона становить 6000 грн. Але раніше була дорожчою. 

Те саме стосується і інших товарів з накладної: ціни, за якими придбало товари херсонське управління освіти, середні. Головне — аби учні з особливими освітніми потребами дійсно опанували програму і вільно почували себе в повсякденному житті.

Джерело

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів