Здорове харчування на Херсонщині: магазинів, де можна придбати якісні продукти, побільшало

Автор: Олег Руденко 16 Июля 2020 18:20

Перше півріччя 2020-го стало серйозним випробуванням на міцність як для українського бізнесу, так і для мільйонів громадян країни. Пристосуватися до обставин, що змінилися, і навчитися підтримувати звичний рівень життя в умовах нової реальності жителям Херсона допомагає найбільша торговельна мережа України – «АТБ». Багаторічний лідер ритейлу забезпечує українців гарантовано якісними, свіжими та безпечними продуктами, пропонуючи їх за доступними цінами. Постійними клієнтами супермаркетів «АТБ» є майже чотири мільйони громадян у 24 областях країни, у тому числі й Херсонській. Цей показник зростає, оскільки компанія дотримується стратегії динамічного розвитку торговельної мережі, відкриває нові магазини, проводить модернізацію вже працюючих маркетів, розвиває логістичну інфраструктуру, підкорює нові регіони.

Так, тільки з початку поточного року в Україні прийняв перших клієнтів 61 новий супермаркет «АТБ». П'ятнадцять магазинів відкрилися після капітальної реконструкції. Велика карта присутності найбільшої за багатьма показниками (асортиментом, кількістю співробітників, числом магазинів, товарообігом тощо) торговельної мережі сьогодні включає 293 населених пункти нашої країни. У містах і селищах усіх областей України працюють 1137 супермаркетів «АТБ».

Розширення торговельної мережі пов'язане з цілями довгострокової стратегії, розробленої в 2017 році. Вона передбачає не тільки збільшення товарообігу та торговельних площ, але й впровадження  інноваційних технологій у сфері енергозбереження, будівництва й архітектури. У нових супермаркетах «АТБ» застосували концепцію енергоефективності. Такі магазини пропонують клієнтам  високий рівень сервісу та комфорту. Станом на поточний місяць уже приблизно третина торговельної мережі «АТБ» працює в оновленому форматі.

Паралельно з цим корпорація продовжує розширювати та модернізувати свою логістичну інфраструктуру, яку зараз вважають однією з найбільш розвинених у країні. Цього року планують запуск ще двох мультитемпературних розподільних центрів європейського зразка у Львівській і Одеської областях. Їхня загальна кількість становитиме 11, що дозволить продовжити нарощувати обсяг товарообігу. Таким чином, ще більше громадян України одержать можливість купувати свіжі продукти за демократичними цінами. 

За шість місяців 2020 року корпорація «АТБ», порівнюючи з аналогічним періодом 2019-го, збільшила товарообіг на 19%.  Зараз цей показник становить 70,7 млрд грн. (включаючи ПДВ і акцизи) проти 59,4 млрд у першому півріччі минулого року.

Варто зазначити, що настільки солідні темпи зростання товарообігу «АТБ» демонструє не вперше. У 2017-му цей показник становив 80,2 млрд грн. (із ПДВ), роком пізніше він виріс до 103,9 млрд грн., а в 2019-му – до 126,8 млрд грн. Завдяки цьому компанія створила десятки тисяч робочих місць, а мільйони гривень у вигляді податків і зборів спрямувала до бюджетів всіх рівнів, включаючи й нашу міську скарбницю. Із цих  грошей  виплачують зарплати вчителям і медикам, їх витрачають на ремонт доріг, мостів, клінік і інфраструктури загалом.

Компанія визначила своєю головною місією безперебійну  поставку якісних продуктів широким верствам населення. Магазини  «АТБ» пропонують клієнтам широкий асортимент із більш ніж 3,5 тисяч найменувань гарантовано якісних продуктів харчування та товарів першої необхідності. Цінова політика лідера вітчизняного ритейлу залишається незмінною – ціни в «АТБ» традиційно на 10–15% нижчі за середньоринкові.

«Ситуація з коронавірусом була краш-тестом для операторів продовольчого ринку, у тому числі й для нас. Вважаю, що ми гідно пройшли це випробування. Для торговельної мережі ефективність, надійність, безпека є питаннями корпоративної стратегії. Більше того, сьогодні вони мають величезне значення для продовольчої й епідеміологічної безпеки країни», – розповів голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Нагадаємо, що цього року почав працювати перший в Україні продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. У всіх містах, де є магазини цієї мережі, включаючи й наш Херсон, увесь процес: від приймання й обробки замовлення до адресної доставки – займає близько однієї години. Часто це навіть швидше, ніж самостійно сходити в магазин за продуктами.

Крім того, для підвищення рівня безпеки клієнтів під час карантину компанія запустила сервіс попереднього замовлення. У цьому разі немає необхідності витрачати час на пошук товарів у торговому залі та їхню оплату в магазині. Усе можна зробити заздалегідь у режимі онлайн, а потім прийти в супермаркет і, витративши всього кілька хвилин, одержати зібраний спеціально для тебе пакет. Просто, смачно, безпечно та зручно!

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів