Як зрозуміти, що настав час міняти акумулятор на iPhone

Як зрозуміти, що настав час міняти акумулятор на iPhone

Автор: Григорій Сергієнко 28 Июня 2024 16:59

Техніка Apple, зокрема iPhone, славиться своєю надійністю та високою якістю. Однак, як і будь-який електронний пристрій, з часом зношується та може вимагати обслуговування. Одним з найпоширеніших питань, з якими стикаються користувачі, є заміна акумулятора. Хоча Айфони здатні працювати бездоганно кілька років, з часом їхні акумулятори починають втрачати свою ефективність. Це природний процес, пов'язаний із хімічним старінням компонентів.

Техніка Apple також старіє та ламається

Акумулятори мають обмежений термін служби, після якого вони втрачають свою ефективність. Літій-іонні батареї, які використовуються в iPhone, зазвичай зберігають до 80% своєї початкової ємності після приблизно 500 повних циклів зарядки. Це відповідає приблизно двом рокам активного використання. Після цього батарея починає гірше тримати заряд, швидко сідає, нагрівається, або навіть може вимикатися.

Ремонт Айфону варто довірити професійному сервісному центру, фахівці якого використовують лише оригінальні запчастини. Так, наприклад, у SERVICEinUA мають доступ до передового обладнання для діагностики та відновлення пристрою.

Щоб перевірити стан вашої батареї, перейдіть до «Параметри» > «Акумулятор» > «Справність акумулятора». Якщо залишкова ємність акумулятора не опустилася нижче 80%, то немає причин для занепокоєння. Однак якщо цей показник значно впав і смартфон працює значно повільніше, варто розглянути варіант заміни акумулятора.

Оригінальні чи не оригінальні акумулятори – що вибрати для вашого iPhone?

При виборі акумулятора для заміни важливо визначитися, який саме тип запчастин обрати – оригінал чи копію. Перші завжди гарантують високу якість та сумісність з вашим пристроєм. Вони забезпечують його надійну та довготривалу роботу після ремонту. Використання таких акумуляторів також зменшує ризик пошкодження пристрою та підвищує його безпеку.

Копії або неофіційні запчастини, хоча і можуть бути дешевшими, часто мають нижчу якість. Вони часто не відповідають стандартам Apple, що призводить до проблем з продуктивністю та безпекою вашого iPhone. Нерідко такі акумулятори швидко зношуються і потребують частішої заміни.

Тут важливо також розуміти, що під терміном “оригінал” маються на увазі компоненти, що виробляються компанією Apple або ліцензованим виробником, які пройшли всі відповідні випробування, відповідають стандартам якості, а також мають сертифікат безпеки.

Оригінальні комплектуючі Епл не продаються у вільному доступі та доступні лише через авторизовані канали. Тому ми рекомендуємо звертатися тільки до офіційних сервісних центрів, таких як SERVICEinUA.

Кому довірити заміну — фахівцям чи зробити самостійно?

Заміна акумулятора в iPhone — це складний процес, який вимагає певних знань та навичок. Спроба самостійно виконати цю роботу може призвести до додаткових пошкоджень пристрою. Тому найкраще звернутися до професійних сервісних центрів, де фахівці з великим досвідом зможуть якісно виконати заміну акумулятора.

Фахівці SERVICEinUA використовують лише оригінальні запчастини та мають доступ до передового обладнання для діагностики та ремонту. Завдяки цьому ваш пристрій буде відновлено швидко та якісно. Серед інших переваг співпраці з ними на вас чекають:

  1. Швидкість виконання всіх робіт, не втрачаючи при цьому якості.
  2. Виконання всіх технологічних вимог і стандартів.
  3. Високий рівень професіоналізму серед фахівців компанії.
  4. Компетентні консультації та цінні поради від кваліфікованих експертів у своїй справі.
  5. Гарантія якості виконання робіт.
  6. Застосування лише оригінальних комплектуючих.

І особливо важливо відзначити чесну та прозору цінову політику, яка надає клієнтам впевненість у вартості наданих послуг. А зручне розташування у столиці дозволяє легко та швидко знайти сервісний центр:

  • метро Театральна, вул. Хрещатик 44-A, оф. 1;
  • метро Позняки, вул. Анни Ахматової, 30;
  • метро Оболонь, просп. Оболонський, 7.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів