Як зекономити на дзвінках за кордон з Київстар

Як зекономити на дзвінках за кордон з Київстар

Автор: Григорій Сергієнко 29 Май 2024 20:05

В наш час важливо залишатися на зв'язку з рідними, які наразі знаходяться за сотні кілометрів від рідного дому в Україні. Оператор "Київстар" надає Вам таку можливість. В цьому матеріалі ми розглянемо, як здійснити дзвінки за кордон, які переваги надає саме "Київстар" для зв'язку з друзями та родичами. 

Перше, що варто зробити перед здійсненням міжнародного дзвінку - перевірити тариф та його умови. Зазвичай, така послуга є платною, а тарифікація залежить від країни, куди ви плануєте телефонувати. Однак Київстар пропонує різні пакети та спеціальні пропозицію для міжнародних дзвінків за дуже вигідними умовами. Окрема зручність для вибору такого пакету - мобільний застосунок "Мій Київстар", який доступний для завантаження на ваш смартфон в Play Market та AppStore. 

ПАКЕТИ НА ДЗВІНКИ ЗА КОРДОН

Київстар пропонує для ряду популярних напрямків для міжнародних дзвінків пакети з хвилинами. Тобто, плата знімається не похвилинно, що суттєво економить ваші кошти на рахунку. 

Відповідний пакет нараховується одразу з першої секунди дзвінка. Плата за нього знімається з рахунку одразу, а обсяг хвилин в пакеті залежить від країни, в яку ви телефонуєте. Наприклад, Київстар пропонує 20 хвилин щоденно для дзвінків у Грузію, Німеччину, Польщу, Канаду та Румунію. По 5 хвилин - до Угорщини, Данії, Молдови або Литви тощо. 

Нарахований пакет хвилин діє до кінця дня, в який він був нарахований. Перевагою є відсутність плати за з'єднання. Отримати на добу можна до 50 таких пакетів. 

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Світ чекає

Тут варто також розповісти про послугу "Світ чекає", яку сьогодні своїм абонентам пропонує Київстар. Ця пропозиція розширює перелік країн, на номери яких можна дзвонити за рахунок хвилин вашого тарифу. До переліку таких входять, зокрема, Болгарія, Ізраїль, Іспанія, Канада, США тощо. А вартість пакету варіюється від 50 до 150 гривень на чотири тижні. "Світ чекає" діє як для абонентів переплатних тарифів, так і для "контрактників". Послуга діє для всіх тарифів, в які включені дзвінки за кордон. 

ПЕРЕВАГИ: 

  • "Світ чекає" діє для 16 країн, де наразі проживають найбільше українців;

  • Підключити можна одразу декілька країн з переліку, що вказаний на сайті оператора Київстар;

  • Послуга діє 4 тижні з моменту оплати фіксованої суми;

  • Додаткові пакети на дзвінки дозволяють суттєво зекономити на мобільному зв'язку, якщо ви постійно телефонуєте за кордон. 

50 хвилин за 50 грн

Додаткові 50 хвилин для закордонних дзвінків можна отримати всього за 50 гривень. Цей час можна використати, що зателефонувати на номери 12 країн світу - серед яких Польща, Італія, Чехія, США, Канада тощо.

Діє зазначена послуга також 4 тижні з моменту замовлення пакету. А покращити якість зв'язку допоможе послуга "Міжнародні дзвінки преміум" від Київстар. Також вона буде коректно відображати ваш номер для абонента на тому кінці слухавки. 

Київстар сьогодні є одним з найпопулярнішим операторів мобільного зв'язку в Україні, який надає своїм абонентам спектр вигідних можливостей для зв'язку з іноземцями та українцями, яким у складний час для нашої держави довелося переїхати до інших країн. Зручні тарифи та висока якість зв'язку роблять дзвінки за кордон легкими та доступними. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів