Отримання прибутку від продажу криптовалют — один із найвигідніших напрямків для пасивного заробітку на сьогодні. З кожним роком відзначається динамічніший розвиток цієї ніші, оскільки кількість доступних цифрових монет збільшується, кожна має свої особливості застосування. Якщо спочатку криптовалютна фінансова система впроваджувалась як альтернативний платіжний засіб, то тепер все більше вона використовується саме з метою покращення свого матеріального становища. Перспективи роботи у цій ніші досить швидко оцінили інвестори та трейдери. Вони наголосили на тому, що цінність кожної криптовалюти регулюється виключно комерційним шляхом. А це відкриває дуже широкі можливості з погляду показника прибутковості, якщо грамотно аналізувати ситуацію на ринку та своєчасно продавати чи купувати різні види цифрових валют.

Через те, що прямої взаємодії між системою фіатних грошей і цифрових немає та не передбачається в найближчому майбутньому, потрібно вибрати кращий обмінник криптовалют. Він має повністю відповідати зазначеним вимогам, щоб реалізація всіх стратегій трейдерів та інвесторів була безпроблемною.

Як правильно вибирати криптовалютний обмінник?

З огляду на популярність цієї ніші, цілком закономірно, що тут відзначається дуже висока конкуренція. В інтернеті пропонується величезна кількість фінансових посередників, і кожен має свої унікальні або стандартні умови. Щоб швидше зорієнтуватися в тисячах сервісів, можна діяти різними способами:

- особисто перевіряти ТОПові платформи з пошуковика щодо відповідності за умовами особистим вимогам;

- довіритися інформації, що пропонується на сайтах порівняння — зазвичай тут попередньо всі перевірки проводять експерти, і вже дають готовий результат у вигляді рейтингів, в яких лаконічно викладається найважливіша інформація щодо кожного обмінника криптовалюти;

- відвідати тематичні форуми, присвячені криптовалюті, трейдингу, інвестуванню, де можна почерпнути цікаву інформацію, дізнатися про плюси та мінуси різних сервісів безпосередньо від клієнтів, які перевірили їх уже практичним шляхом.

Відвідування спеціальних сайтів порівняння заощаджує левову частку особистого часу. Однак все ж таки деяку інформацію краще перевірити й особисто, щоб отримати 100% гарантований результат аналізу криптовалютного обмінника.

На що звернути увагу під час вибору обмінника крипти?

Самостійно підбираючи сервіс, через який здійснюватиметься продаж, купівля, обмін цифрових монет, у пріоритет потрібно поставити такі критерії:

- правова відповідальність;

- фінансові умови;

- рівень технічної безпеки.

Правова відповідальність компанії — найбільш значущий фактор. Тим більше враховуючи той факт, що весь криптовалютний ринок працює децентралізовано, кожен учасник системи тут анонімний, а транзакції є безповоротними. Зазвичай солідні компанії викладають на сайті всю необхідну користувачеві інформацію — номери реєстрації юридичної особи, ліцензії. Але краще їх перевірити за загальнодоступними реєстрами, щоб виключити ризик використання липових даних.

Фінансові умови — це загальний валютний курс та комісія. Вони повинні відповідати актуальній на ринку ситуації, забезпечувати отримання очікуваного прибутку. Дуже важливо переконатися в тому, що на сайті не стягуються приховані комісії, а попередній розрахунок угоди відповідає тому результату, який користувач платформи отримає при фактичному платежі.

Технічна безпека — окремий аспект, адже важливо максимально швидко проводити всі транзакції з огляду на динамічну зміну вартості різних видів криптовалюти. Варто відзначити швидкість завантаження сторінок, оновлення даних на сайті. Якщо це мобільний застосунок, то він не повинен вибиватися при використанні різних опцій.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів