Все, що вам варто знати про автоКАСКО

Серед всього асортименту доступних страхових послуг інколи автовласнику непросто вибрати оптимальний пакет для себе. Більшість обмежуються обов’язковими видами страхування, не бажаючи витрачати додаткові кошти.

Проте у деяких випадках навіть попри високу вартість виправдано купити КАСКО https://arsenal-ic.ua/product/avtostrahuvannya/kasko. Що це за різновид автомобільного страхування та які ризики може покрити? Про це більш детально розповімо далі.

Що таке автокаско?

Страхування автокаско (КАСКО) є добровільним страхуванням. Воно захищає автомобільний транспортний засіб від різних ризиків, до яких можуть належати:

• дорожньо-транспортна пригода;

• злом, крадіжка, вандалізм;

• збитки від пожежі та вибуху;

• збитки, спричинені стихійними лихами;

• пошкодження, завдані тваринами і птахами.

Окрім основного пакета покриття, автовласник може скористатися додатковими страховими послугами. При цьому різні страховики пропонують неоднаковий обсяг такого захисту. До його складу можуть входити:

• цілодобова автодопомога;

• безплатна видача авто на заміну на час технічних робіт з вашим транспортним засобом;

• ремонт або заміна склопакетів;

• відновлення ключів після їх крадіжки;

• відновлення номерного знаку після його втрати або крадіжки;

• пошкодження або крадіжка особистих речей;

• страхування водія та пасажирів від нещасних випадків; інші.

Під час участі в дорожньому русі та навіть просто перебуваючи у власності, транспортний засіб може отримати різного роду пошкодження. Часто їх виникнення не залежить навіть від користувача транспортного засобу. Страхування КАСКО захистить власника автівки від несподіваних витрат і проблем, які виникнуть у разі пошкодження або повної втрати автомобіля.

Вибір кращого страхового продукту – важлива передумова безпеки

Навіть найповніший страховий поліс, що передбачає захист від великого переліку ризиків не завжди гарантує повну фінансову безпеку та комфорт. Аби вибрати найкращу пропозицію, покупцеві КАСКО потрібно:

оцінити всі ризики, що включені в пропозицію. Якщо деякі з них здаються вам несуттєвими, можна запропонувати вилучити їх з договору, оскільки тоді ціна поліса буде нижчою;

• передбачити франшизу. З цим параметром страхового поліса важливо бути обережним. Адже франшиза – частина коштів, що не компенсується у разі настання страхового випадку. Саме тому не варто значно завищувати її розмір для отримання відчутної знижки.

Кожна страхова компанія по-різному оцінює умови відшкодування та розраховує вартість ДТП. Тому варто порівняти декілька пропозицій від провідних страховиків. Звертати увагу потрібно не лише вартість страхової послуги та обіцянки компанії, але також на її досвід роботи. Отримати більше корисної інформації допоможуть відгуки клієнтів, що вже скористалися послугою. Основну увагу тут варто звертати на дотримання строків здійснення відшкодування та його повноту.

Тепер ви можете більш свідомо вибирати страхові продукти для захисту власних майнових інтересів, тож варто почати пошук найбільш вигідної пропозиції. Рекомендуємо почати з СК “Арсенал Страхування”, яка входить у ТОП 3 компаній на ринку автокаско.

Тэги:

Реклама
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів