Університет бізнесу: на пульсі часу

Автор: Світлана ГАВРИЛЕНКО 05 Ноября 2019 15:10

Вже стало доброю традицією для Міжнародного університету бізнесу і права проводити науково-практичні конференції, під час яких професорсько-педагогічний колектив, студенти та почесні гості учбового закладу визначають пріоритетні напрямки економічного розвитку нашого регіону та України в цілому. Так, 28 жовтня у стінах університету відбулася Міжнародна конференція «Економіка та фінанси в умовах глобальних змін: національний та міжнародний дискурс». Основною метою заходу було проаналізувати тенденції формування фінансової політики в Україні та світі, активізувати співпрацю фінансово-кредитних органів, державної влади та місцевого самоврядування, ділових кіл та вчених у напрямку підвищення ефективності фінансових важелів зі зміцнення економіки регіонів. 

Захід міжнародного рівня став результатом співпраці керівництва вишу та представників-партнерів вищих навчальних закладів, делегацій з Німеччини, Ізраїлю, Молдови, США, Білорусі, фінансистів, банкірів, представників бізнесу.

Почесними гостями конференції були давні друзі університету – голова німецької компанії Schreiner Group Гельмут Ф. Шрайнер, голова Агентства міжнародного кризис-менеджменту СІО (Лос-Анджелес) Джош Гілон. Цікавими та корисними стали для всіх учасників їхні доповіді, тематика яких була акцентована на передумовах формування економічного підйому України, шляхах вирішення сьогоденних проблем. 

Безперечно, для поліпшення ситуації та правильного вибору економічної моделі розвитку нашої країни стане доречним вивчення на конференції МУБіПу досвіду інших, більш розвинутих країн світу. 

 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів