Сума сплачених «АТБ» за шість місяців податків перевищує річний бюджет Херсона

Автор: Наталія Шевчук 05 Августа 2020 18:00

Кожний бізнес, який справно платить податки, робить серйозний внесок у поліпшення добробуту громадян і розвиток місцевої інфраструктури. Однією з найпрозоріших і найвідкритіших в Україні є корпорація «АТБ». Послуговуючись стратегією динамічного розвитку, лідер вітчизняного ритейлу зумів у нинішньому непростому році побити рекорд щодо обсягу сплати податків і зборів. За шість місяців до бюджетів усіх рівнів, у тому числі й до міської скарбниці нашого Херсона, вже перераховано 7,57 млрд грн. (включаючи митні платежі та ЄСВ), що на 32,5% більше, аніж за аналогічний період минулого року.

«Цей рік, незважаючи на надзвичайно складні обставини, в яких опинився бізнес у результаті пандемії коронавірусу, корпорація «АТБ» проходить упевнено, залишаючись лідером ринку й одним з найбільших платників податків в Україні…
Можу навести два приклади:
– сума сплачених нами податків за пів року в три рази перевищує річний (!) бюджет таких міст, як Суми, Херсон, Черкаси, Тернопіль, Луцьк; 
–  сплачені нами за перше півріччя податки у два рази перевищують суму держінвестицій у будівництво нового аеропорту в Дніпрі.
Коли запитують, що таке соціально відповідальний бізнес, для мене відповідь очевидна. Це не тільки благодійні проєкти, соціальні ініціативи, нові робочі місця. По-перше, це прозора та системна діяльність бізнесу в наших важких економічних реаліях. По-друге, ефективне використання зроблених бізнесом інвестицій органами центральної та місцевої влади», – повідомляє на своїй сторінці у Facebook Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Такі високі темпи збільшення бюджетних платежів компанія демонструє от уже кілька років підряд. За підсумками 2019-го «АТБ» посіла перше місце в галузі в рейтингу 100 найбільших представників бізнесу за обсягом перерахованих платежів. У 2019 р. до бюджетів різних рівнів і спецфондів передали 12,6 млрд грн., що на 34% перевищило показники попереднього періоду.

Основним завданням компанія «АТБ» визначила безперебійне забезпечення українців якісними продуктами за доступними цінами. Як і раніше, вартість товарів у 1137 супермаркетах торговельної мережі на 10–15% нижча за середньоринкову. Магазини лідера українського ритейлу відкрили в 293 населених пунктах 24 областей країни, включаючи й Херсонську. Їхній асортимент перевищує 3,5 тис. найменувань, причому близько третини становить продукція власних торгових марок. 

Дбаючи про комфорт і безпеку майже чотирьох мільйонів постійних клієнтів, компанія «АТБ» запропонувала їм принципово новий для українського ринку напрямок. В Україні з'явився перший продуктовий інтернет-магазин повного циклу. Весь процес від приймання замовлення до його одержання займає менше однієї години. Також почали працювати сервіси попереднього замовлення й адресної доставки продуктів.

Це дозволило мільйонам громадян, у тому числі й жителям Херсона, не відчувати браку якісних продуктів і при цьому заощаджувати гроші.

Компанія «АТБ» зуміла збільшити товарообіг і перерахувати 4,83 млрд грн. податків до держбюджету, 1,62 млрд грн. – до місцевих бюджетів, а 1,12 млрд грн. – до цільових фондів. Після реформи децентралізації чимала частина сплачених відповідальним бізнесом грошей залишається на місцях. Ці кошти направляють на боротьбу з пандемією, ремонт доріг, шкіл, лікарень, будівництво парків, мостових переходів та ін. Крім того, вони йдуть на виплату зарплат працівникам бюджетної сфери, пенсій, соціальної допомоги, а також субсидій, які після багаторазового підвищення комунальних тарифів стали порятунком для багатьох українських родин. Кожна компанія, завдяки діяльності якої наповнюється бюджет, створює гідний рівень життя для українців. 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів